SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Dokuma

Dokuma sektörünün uçtan uca tüm süreçlerini detaylı bir şekilde yönetebileceğiniz bir yazılım hazırladık. Dokuma alanında hizmet veren en iyi ve etkili yazılım olduğumuza inanıyoruz.
ÇÖZÜMÜMÜZ

Dokuma sektörünün oldukça dinamik ve güçlü olduğunu biliyoruz. Öncelikle ev tekstili, giyim alanlarında hizmet üreten dokuma sektörü için sunduğumuz yazılımımız; sizlere ipliklerden başlayarak mamül ürün üretim ve yönetim sürecinde yardımcı olmaktadır. Sektörde personel eğitim seviyesi düşünülerek oldukça basit tasarlanmış yapısıyla LokalERP; işletmeniz için en iyi deneyimi sunmaktadır.

Eşsiz yeteneklere sahip bir yazılım

LokalERP, son teknolojiyi yakından takip ederek sürekli kendini geliştiren ve tüm yeteneklerini tekstil sektörüne odaklamış bir yazılımdır.

Bu nedenle dokuma fabrikanızın ihtiyaç duyduğu tüm yeteneklere doğal olarak sahip olan LokalERP ile işinizi geliştirecek ve büyütecek en mantıklı yatırımı yapın.

Dokuma fabrikasını yönetmek çok kolay

Dokuma fabrikasının yüksek kapasiteli üretim yapabilmesi ve verimli çalışabilmesi için her alanda yetkin çözümler geliştirmeniz gerekiyor.

İplik, çözgü ve kalitelerin tamamı kendine has özellikler ve teknik ihtiyaçlar gerektiren ürünlerdir. Bu nedenle LokalERP de her ürün grubu için tasarlanmış özel ekranlar vardır.

Bize Ulaşın

İşbirliğimizi Geliştirelim Birlikte Büyüyelim

İşletmenizin verimliliğini nasıl geliştirebileceğimizi ve işinizi büyütürken size nasıl katkı sunabileceğimizi anlatabilmek için sabırsızlanıyoruz.

Yaklaşımımız nasıl mı?
Süreç nasıl ilerliyor?
1

Telefonda tanışıyor ve toplantı ayarlıyoruz

2

İhtiyaçlarınızı öğreniyoruz

3

Çözümlerimizi ve demomuzu sunuyoruz

Hemen Tanışalım, Demonuzu Kuralım