Mart Ayına Güzel Haberlerle Başlıyoruz

Mart ayıyla birlikte kullanıcılarımızla daha etkili iletişim kurmaya başlıyoruz.

Öncelikle, yazılımımız içerisinde yaptığımız gelişmelere geçmeden önce web sitemizde yer alan blogumuzu da aktif olarak kullanmaya karar verdiğimiz ve buradan düzenli olarak gelişme ve yenilikleri paylaşacağımızı duyurmuş olalım.

Peki mart ayında bizi heyecalandıran ne gibi yenilikler yaşandı?

Kurumsallaşan İletişim ve Teknik Destek

Bizim için bu ayı en önemli kılan gelişme yazılımımızın içinde yaptığımız bir kaç teknik gelişmeyle özetlenebilir.

Güncelleme Duyuru Ekranı

Bunların ilki kullanıcılarımızın hoşuna gideceğini düşündüğümüz. Güncelleme duyuru ekranı oldu. Bu ekran sayesinde kullanıcılarımız yazılımımızda yapılan son değişiklik ve güncellemeleri doğrudan takip edebilecek ve gelişmeleri kaçırmayacaklar.

Kullanıcılarımız bizim tarafımızdan süreli olarak yayınlanmış duyurulara sisteme giriş yaptıkları ilk anda önlerine çıkan popup ekranıyla erişebilecek ve güncel kalmaya devam edecekler.

Kurumsal E-Posta

Whatsapp ve telefon üzerinden gerçekleşen karşılıklı iletişimin doğurduğu sürdürülebilirlik problemimin önüne geçebilmek için artık talepleri kurumsal e-posta adresinden karşılamaya karar verdik.

Bu nedenle destek e-posta adresimizi yayına aldık ve yazılım içerisinde doğrudan erişmek için gerekli bağlantıları ekledik.

Böylece talep ve sorunlarınızı arşivleyerek yönetme ve çözüm üretme imkanımız olacak.

LokalERP olarak tüm kullanıcılarımıza "sürekli gelişim ve ilerleme" sözümü verdik. 3 yılı aşkın bir sürede 25'in üzerinde firmayla çalışıyor olmamıza rağmen her gün yeni gelişmelerle siz kullanıcılarımıza en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz.

Canlı Destek Hattı

İşte bizim için bu güncelleme serisinin en heyecan verici kısmı.

Artık kullanıcılarımız yazılımın içindeyken erişebildikleri “canlı destek” tuşlarını kullanarak doğrudan bize ulaşabilecekler. Üstelikler yapay zeka teknolojilerinin kullanıldığı bu platform sayesinde kullanıcılarımızın sorun ve taleplerine hızlı ve etkili çözümler sunabileceğiz.

Üstelik LokalERP’nin büyüyen ekibiyle doğru orantılı olarak “kime ulaşsam” sorusu ortadan kalkmış oluyor. Çünkü siz canlı destek üzerinden iletişim kurduğunuz andan itibaren müsait durumda olan ilk ekip arkadaşımız doğrudan sohbete katılarak size yardımcı olacaktır.

 

Kapanış

İşte tüm bu güncellemeler ışığında mart ayına başlamış oluyoruz.

Sektörel daralmanın yaşandığı bu dönemde sizlere ve işinize en büyük katkıyı sunmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

İlgi ve alakanıza teşekkür ederiz, umarız hepimiz için çok başarılı ve büyümenin gerçekleştiği, morallerin yükseldiği bir ay olur.

Proje & Referanslarımız

Diğer Başarılı Projelerimiz

Bize Ulaşın

İşbirliğimizi Geliştirelim Birlikte Büyüyelim

İşletmenizin verimliliğini nasıl geliştirebileceğimizi ve işinizi büyütürken size nasıl katkı sunabileceğimizi anlatabilmek için sabırsızlanıyoruz.

Yaklaşımımız nasıl mı?
Süreç nasıl ilerliyor?
1

Telefonda tanışıyor ve toplantı ayarlıyoruz

2

İhtiyaçlarınızı öğreniyoruz

3

Çözümlerimizi ve demomuzu sunuyoruz

Hemen Tanışalım, Demonuzu Kuralım